O nas

Spójrz do wnętrza naszego – świata VSHosting

125C5038

W czym jesteśmy najlepsi?

Zajmujemy się setkami projektów internetowych z całego świata, którym od roku 2006 zapewniamy pełen serwis w formie serwerowych managed usług. Obecnie jesteśmy największym usługodawcą tego typu usług w Czechach i na Słowacji i stopniowo wzbogacamy nasz buisness o kolejne projekty o ogólnoświatowym zakresie.

125C5038
nas-klic

Nasz klucz do sukcesu?

Podstawą sukcesu VSHosting jest doskonałe zaplecze technologiczne. W roku 2015 uruchomiliśmy w Pradze najnowocześniejsze i najlepiej zabezpieczone centrum danych w Europie Środkowej – ServerPark. Naszym najważniejszym i wyjątkowym osiągnięciem w wymiarze ogólnoświatowym jest osiągnięcie najwyższego standardu TIER IV, członkostwo w największym wymiennym węźle DE-CIX jak również ciągłe 24/7 wsparcie administratorów linux.

Kluczowe elementy składające się na nasz sukces

icon
Dbałość Wszystko co robimy, robimy z pełnym zaangażowaniem
icon
Specjalizacja Drugie miejsce nie jest dla nas sukcesem
icon
Praca zespołowa Możemy polegać
na sobie wzajemnie
icon
Ambicje Ciągły rozwój

Co chcemy osiągnąć?

Mierzymy wysoko. Nasze obecne ambicje to pełne zapełnienie pojemności ServerParku, tzn. 8 000 serwerów, rozszerzenie pola działania z obecnych 3 000+ klientów, przekroczenie obrotu rocznego 200+ milionów, ale również uruchomienie naszego nowego oddziału w amerykańskim Austin, co umożliwi nam stanie się równorzędnym graczem na arenie ogólnoświatowej.

8 000 serwerów

3 000+ klientów

200+ milionów

oddział USA

Najnowocześniejsze centrum danych ServerPark

Poznaj nasz początek

Kierownictwo i główny management